ACCURATIO, s.r.o.  poskytuje služby svojim  klientom pri výbere a dodávke vhodného informačného systému. Pomáhame klientom pri  zavedení systémov pre oblasti riadený sklad, výroba, logistika, EDI, nákup, predaj a objednávky, CRM, účtovníctvo, personalistika a mzdy. Naše projekty pokrývali nielen poradenstvo pri dodávke a zavedení jedného informačného systému. Podieľali sme sa aj na integrácii niekoľkých systémov do jedného funkčného podnikového informačného systému ako celku.

Službu projektového manažmentu pri implementácii vhodného informačného systému poskytujeme prostredníctvom certifikovaného projektového manažéra a to počas celého procesu od výberu až po odovzdanie.

Poskytujeme aj čiastkové služby  či už počas jednotlivých fáz výberu, úvodnej analýzy alebo implementácie. Pomáhame počas tej fázy, kde klientovi chýbajú interné zdroje na výkon týchto činností.

Poradenské služby pri implementácii informačných systémov  poskytujeme živnostníkom, malým aj veľkým spoločnostiam.

Významné referencie máme vo výrobe nealko nápojov,  v športe,  automobilovom priemysle, agrosektore a poskytneme ich na požiadanie.

V prípade záujmu nás kontaktujte na accuratio@accuratio.sk.