Účtovníctvo. Spoločnosť ACCURATIO, s.r.o. poskytuje vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva pre živnostníkov, malé, stredné aj veľké spoločnosti. Zastupujeme úspešne klientov pri obhajobe počas daňových kontrol. V spolupráci so skúseným daňovým poradcom a partnerskými právnymi kanceláriami poskytujeme riešenia pri transferovom oceňovaní medzi spriaznenými subjektami a nastavenie komplikovaných obchodno-daňových štruktúr.

IT Projektový manažment. Naši certifikovaní špecialisti na projektový manažment poznajú rôzne informačné systémy, v ktorých sa prvotné doklady spracovávajú. Rozumejú nielen reči informatikov a informačno-komunikačným technológiám, ale aj financiám a podnikaniu.  Vedia poradiť ako vybrať ten správny informačný systém tak, aby splnil Vaše potreby. Pri analýze a implementácii nového informačného systému poskytnú  účinnú pomoc, pričom ušetríte vlastný čas a interné zdroje.

Controlling. Sme nielen praktickí účtovníci ale aj   finanční analytici. Rozumieme, čo sa skrýva za číslami z finančných výkazov a aký smer vývoja vo Vašej firme ukazujú. Preto Vám ponúkame nadstavbu nad účtovníctvom zavedením vhodných nástrojov controllingu. Aby ste vedeli, čo Vás koľko stojí, kde a aké náklady vznikajú.

Služby poskytuje profesionálny tím pod vedením skúsených účtovníkov, analytikov a projektových manažérov.

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. Pošlite nám mail so svojimi kontaktnými údajmi na adresu accuratio@accuratio.sk a obratom Vám pošleme cenovú ponuku na mieru.